Yaşam

Arzum Onan: İyi ki hayatımda bir heykel var

Arzum Onan, 30 yıl sonra Marie Claire dergisine kapak oldu. 1993 yılında Miss Turkey ve aynı yıl Miss Europe yarışmasında Miss Europe seçilen modellik kariyerinin ardından oyunculuğa adım atan Onan, 27 yıllık eşi Mehmet Aslantuğ ile ayrılıklarını konuştu.

“GERİDE BİR HİKAYE BIRAKMAYA KARAR VERDİK”

Onan, boşanma sürecine ilişkin şu ifadeleri kullandı:

“Aslında, tam bir çift olmak ya da görünmek için hiçbir zaman bir tezimiz olmadı. Üstelik örnek bir çift olarak gösterilme sorumluluğu birden fazla kez üzerimize bir terazi bile olmuştur. Nitekim boşanma sürecinin kelimelerle açıklanabilecek hiçbir nedeni ya da gerekçesi yoktur. Oğlumuz Can’ı ve yaklaşık 30 yıllık birlikteliğimizi düşünerek, sevgiyi kırmadan, incitmeden, korumadan geride bir hikaye bırakmaya karar verdik. Bu, birbirimize verdiğimiz değeri ve sevgiyi asla değiştirmeyecek.”

‘YALNIZ KALMAKTAN KORKMUYORUM’

“Yalnız kalmaktan korkuyor musun?” sorusuna Onan, “Belirsizlik herkesi korkutur ama benim yalnız kalma korkum yok. Kendimize nefes alacak alanlar yarattığımızda, sıkıntılar tamamen ortadan kaldırılmasa da görece katlanılabilir hale geliyor. Bu anlamda sanat sanattır.” en iyi kurtarıcıdır. Hayatımda heykel olduğu için bir kez daha minnettarım.” .

Arzum Onan, güzellikle ilgili sorular üzerine, “Aynaya baktığımda gördüğüm kadından memnunum. Güzellik kavramı hayata, hayata, ilişkilere ve verdiğimiz kararlara bakış açımızdan bağımsız bir algı değildir. “

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu