Yaşam

“At gibi aşığım” diyen İrem Derici, eski Survivor yarışmacısı Atakan Işıktutan’a aşık oldu.

Yoğun bir konser maratonuna sahip olan İrem Derici, sosyal medya hesapları ve özel hayatıyla sık sık gündem oluyor. Geçtiğimiz günlerde yaptığı bir paylaşımda “At gibi aşığım ama süperim” itirafında bulunan Derici’nin yeni aşkı ortaya çıktı.

AYNI PAYI YAPTILAR

35 yaşındaki İrem Derici’nin kendisinden 6 yaş küçük olan eski Survivor yarışmacısı Atakan Işıktutan’a aşık olduğu iddia edildi. İkilinin ilişkisi Instagram hesaplarından yaptıkları paylaşımla ortaya çıktı. Işıktutan ve Derici, hesaplarından aynı kahvaltı masasının fotoğrafını paylaşarak birlikte olduklarını ortaya koydu.

ATAKAN IŞIKTUTAN KİMDİR?

Atakan Işıktutan 1994 yılında doğdu. 2016 yılında İstanbul Maltepe Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun oldu. 2018 yılında Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünde yüksek lisans eğitimine başladı.

2013 yılında basketbolu bıraktı ve fonksiyonel fitness adı altında CrossFit ile tanıştı. Son yıllarda CrossFit yarışmalarına katıldı ve başarı gösterdi. 2018 yılında yapılan son şampiyonada kendi kategorisinde 1., aynı yıl düzenlenen Türkiye Kürek Şampiyonası’nda ise 2. olmuştur. Diksiyon ve oyunculuk eğitimi de aldı.

İşte İrem Derici ve Atakan Işıktutan’ın paylaşımları…

mutki-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu