Ekonomi

Depremle birlikte arsaya talep arttı

BALIKESİR (İGFA) –İki yıldır Türkiye’nin dört bir yanında nitelikli arsa yatırım fırsatlarını müşterilerine sunan Expert Yatırım ve Danışmanlık, bu alanda kuralları yıkmaya hazırlanıyor.

Expert Yatırım ve Danışmanlık Kurucu Ortağı Mustafa Bildircin, arsa yatırımının zahmetli ve uzun vadeli olduğu inancını müşterilerine verdikleri akdi garantilerle yıktıklarını söyledi. Balıkesir’in Bandırma ve Gönen ilçelerinde sanayi ve mesken imar planındaki arazilere yük bindiriyor. Bu bölgeler, konut ve sanayi planları nedeniyle stratejik bir değere sahiptir ve yatırımcılarına tatmin edici faydalar sağlamaktadır. Evet, arazi gücü satılabilen bir gayrimenkul türüdür. Ancak Expert Yatırım ve Danışmanlık olarak yatırımcılarımıza ait tüm arsalar için yatırım tarihinden itibaren en geç 13. ayda satış garantisi veriyoruz. Ayrıca uzman olduğumuz bölgenin satış istatistiklerine göre yıllık bazda minimum %35 kar marjı taahhüdümüz bulunmaktadır. Bunu ticaret hukuku konusunda uzman avukatımız tarafından düzenlenen ve cezai müeyyide içeren bir sözleşme ile kalıcı hale getiriyoruz. suiistimal durumunda unsurlar.”

DEPREMLE YER TALEP ARTIŞI

Kahramanmaraş’ta Türkiye’yi kasıp kavuran depremlerin ardından insanların konuta olan inancının değiştiğini belirten Bildircin, bu durumun yatırım alışkanlıklarına da yansıdığını söyledi.

Konut yatırımlarının önemli oranda toprağa kaymaya başladığını belirten Bildircin, bu yönde ilk sorulan şeyin fay sınırları ve temel yapısı ile ilgili sorular olduğunu söyledi. Bildircin, “Arsa yatırımlarımızda verdiğimiz geri satış ve kar oranı garantisi, depremin etkisiyle konut yatırımından vazgeçen insanları arsa almaya teşvik etti. Biz de bu konuda bize başvuran müvekkillerimize en iyi seçenekleri sunmaya çalışıyoruz. Her bütçeye uygun arsa yatırımı yapmak mümkün” dedi.

haber-karamursel.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu