Yaşam

Didim Belediyesi’nden Üniversite Öğrencilerine Yeni Bir Hizmet Daha

Didim Belediyesi, online eğitim alan üniversite öğrencilerinin yararlanabilmesi için Didim Belediyesi Gençlik Merkezi ve DİGEM Sanat Akademisi bünyesinde bilgisayar sınıfı oluşturdu.

Eğitim ve öğretimin her zaman yanında olan Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, üniversite öğrencilerine büyük bir hizmete daha imza attı. Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay’ın talimatıyla Didim Belediyesi Gençlik Merkezi ve DİGEM Sanat Akademisi bünyesinde online eğitim alan üniversite öğrencilerinin yararlanabilmesi için bilgisayar sınıfı oluşturuldu.

Didim Belediyesi Gençlik Merkezi ve DİGEM Sanat Akademisi’nde kurulan, öğrencilerin yararlanabileceği ve 10 bilgisayarın bulunduğu sınıfla ilgili açıklamalarda bulunan Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, “Maalesef bazı gençlerimiz olur diye düşündük. Üniversiteler kapalı olduğu için internete giremiyorlar. Sunum yapıyorlar, sınavlara giriyorlar, rahat bir ortam istiyorlar. O yüzden böyle bir yer düşündük. Gençlik merkezinde 10 bilgisayarla çalışmaya başlayacaklar. Eğitim burada verilecek. Ayrıca burada öğrencilerimizin talebine göre düzenleme yapılacaktır. Burayı da süreç içerisinde büyüteceğiz” dedi.

Hisar Mahallesi Pınar Caddesi No:75/A adresinde bulunan Didim Belediyesi Gençlik Merkezi ve DİGEM Sanat Akademisi her gün saat 08.30’da öğrencilerimizin hizmetine açılacaktır. Bilgisayar dersinden yararlanmak isteyen öğrencilerimiz 0256 503 36 00 numaralı telefondan iletişime geçebilirler.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

savastepehaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu