Haber

MHP Muratlı İlçe Kongresi Yapıldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kongresi Tekirdağ’ın Muratlı ilçesinde gerçekleştirildi. Tek liste halinde gerçekleştirilen kongrede mevcut Cumhurbaşkanı Hüseyin Tufan güvence verdi.

MHP Muratlı İlçe binasında gerçekleştirilen kongrenin açılışı saygı duruşu ve salt çoğunluğun sağlanmasının ardından İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Parti binasında gerçekleştirilen 14’üncü Olağan Genel Kurul Toplantısı’na MHP Tekirdağ İl Başkanı Süleyman Fethi Tatlı ile çok sayıda partili ve vatandaş katıldı.

Divan heyetinin oluşturulmasının ardından gündem maddeleri tek tek okundu, onaylandı ve kabul edildi. Kongre sonunda MHP Muratlı İlçe Başkanlığı şu isimlerden oluştu:

“Başkan Hüseyin Tufan, Sadık Yaşar, Fercan Bedel, Şevket Koz, Cüneyt Zeren, Doğan Can Özkan, Ali Ahlatçalı, Şükrü Ulukan, Onur Alpak, Hacı Bayram Kayan, Mustafa Karakuş, Turgut Büyükişcan, Turan Dana, Zorunlu Bilim, Mustafa Karakulak, Önder Özgür, Tufan Batı, İlhan Acar, Mustafa Erdoğan, Hayrettin Tufan, Hasan Mutlu, Tolga Onatlı, Emre Bozan, Tuba Erdem, Aykut Bölükbaşı, Hakan Erkmen, Mustafa Cemal Bayram, Cemalettin Akyol ve Fikret Akbaş.

Kongrede konuşan MHP İlçe Başkanı Hüseyin Tufan, “Muratlı’da 14. İlçe Kongremizi yapmak üzereyiz. Kongremizi yaptıktan sonra Allah’ın izniyle önümüzde yerel seçimler var. Belediyeyi nasıl devreye sokacağız. Muratlı biz nasıl çalışırız bunu nasıl yaparız Strateji izleyeceğiz diyerek bunu hep birlikte başaracağız bu bizim için kaçınılmaz bir konu belediyeyi birlikte kazanacağımıza inanıyoruz inşallah Milliyetçi dalgayı dalgalandıracağız 8 ay sonra yapılacak belediye seçimlerinde Muratlı’da Hareket Partisi bayrağı Türk milliyetçileri için zorunludur. Onun için hepinizi bu zafere ulaşmak için göreve davet ediyorum.” – TEKİRDAĞ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu