Haber

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetiyle ilgili cezalar açıklandı! Ece Erken’den paylaştı

Sunucu Ece Erken’in eşi ve eski menajeri Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, 2022 yılında silahlı saldırıya uğradı.

Yeniköy’de bir balıkçıda meydana gelen olayda 6 kişi tarafından 7 yerinden yaralanan Mahmutyazıcıoğlu hayatını kaybetti.

Uzun süre gündemde kalan bu cinayetin cezaları belli oldu.

20 sanıklı davada Mahmutyazıcıoğlu’na ateş eden Kadir Yasak hakkında, ‘Kasten öldürme’İşlediği suçtan dolayı ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı.

15 yıl 6 ay

Cezada herhangi bir indirim uygulanmazken, yasak da ‘Kasten yaralama’, ‘yağma’, ‘ruhsatsız silah bulundurma’Yaptığı kabahatlerden dolayı 15 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Erken’den paylaştı

Ünlü sunucu, davanın sonuçlanmasının ardından sosyal medya hesabından art arda paylaşımlarda bulundu.

Verilen cezanın bununla sınırlı kalmayacağını, ahirette de cezalandırılacağını ima eden paylaşımların ardından Ece Erken, eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile çektirdiği pozları paylaştı.

“Yaşayanlar beni anlayacak”

26 Ocak’ta tam iki yıl olacak. Ama yaşayanlar beni anlayacaktır. Geçiyor ama geçmiyor. İlk günkü gibi değil ama özlüyorsun beni… Her zaman kalbimin en tatlı yerinde olacaksın Şafak… Bizim için hayat devam ediyor ama geleceğimiz yer yanıbaşın. Allah sana merhamet etsin. Bütün kaybettiklerimize Fatiha suresini okuyabilir miyiz?

Öte yandan Ece Erken, geçtiğimiz haziran ayında Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile evliliğinin ikinci yıl dönümünü sosyal medya hesabından kutladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu