Haber

Tekel saldırısında husumeti başlatan kavgadan ortaya çıkan görüntüler

Esenyurt’ta 2.5 ay önce tekel bayisinde çıkan ve 2 kişinin hayatını kaybettiği kavgaya ait görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde, arbede sırasında hayatını kaybeden Yunus Emre Erzen’in Servet Özer’i bacağından vurduğu anlar yaşandı.

Geçtiğimiz hafta İstanbul Esenyurt’ta şahıs şirketine yönelik saldırı infial yarattı. İnhisar bayisine gelen saldırganlar, tartıştıkları kişilerin üzerine kurşun yağdırdı. Olayda 20 yaşındaki Batuhan Bayındır (20) ve Yunus Emre Erzen (24) hayatını kaybederken Yusuf Erzen (21) ağır yaralandı.

Olayın ardından saldırganlar yakalanırken, konuyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Tekel bayiinde yaklaşık 2.5 ay önce yaşanan arbedenin görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde tekel bayisine gelen Murat Özer ve Servet Özer’in hayatlarını kaybeden Yunus Emre Erzen ve Mehmet Erzen ile tartıştığı görüldü. Tartışma kısa sürede arbedeye dönüşürken, Yunus Emre Erzen’in Servet Özer’i tabancayla bacağından vurduğu anlar kameraya yansıdı. Bu sırada inhisar bayisinde bulunan baba Cantürk Erzen, Servet Özer’i sakatlayarak dışarı atıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu