Haber

Tekirdağ’dan biraz kısa

AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin’i ziyaret etti.

Üniversiteden yapılan açıklamaya göre, Rektör Şahin’in makamında gerçekleştirilen ziyarette görüş alışverişinde bulunuldu.

Yel, NKU Rektörü Şahin’e başarılar diledi.

Rektör Şahin de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ziyarette Şahin, “Milli Egemenlik ve Demokrasi”, “Mehmet Akif Ersoy: Hayatı, Düşünceleri ve Eserleri” ve “Yunus Emre: Hayatı, Düşünceleri ve Eserleri” ile “Tekirdağ’da Dini ve Kültürel Hayat” başlıklı konferans bildirilerine katıldı. NKÜ İlahiyat Fakültesi tarafından düzenlendi. ve “Tarihten Günümüze Tekirdağ’ın Değerleri: Alimler, Eserler, Kurumlar” isimli sempozyumların bildiri kitaplarını sundu.

Ziyarete AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezai Çetin, AK Parti Süleymanpaşa Kadın Kolları Başkanı Bahar Sarıgül ve AK Parti İlçe Yürütme Kurulu üyeleri de katıldı.

MEB AKUB ve Destek AFAD gönüllüleri Vali Yıldırım’ı ziyaret etti

Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü MEB AKUB ekip üyelerinden oluşan 15 işçi ve Güçlendirme AFAD gönüllülerinden oluşan 32 işçi Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım’ı ziyaret etti.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, deprem bölgesinde arama kurtarma çalışmalarında görev alan AKUB üyeleri, deprem bölgesindeki çalışmaları hakkında Vali Yıldırım’a bilgi verdi.

Yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi alan Yıldırım, “Vatandaşlarımızın enkazdan çıkarılmasını sağladınız. Yaptığınız çok değerli bir iş. Özveriniz ve fedakarlığınız için teşekkür ediyorum.” terimleri kullandı.

Ziyarette Tekirdağ Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan da yer aldı.

habertillo.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu