Haber

‘Yoksul kadın rollerine yakışmıyorum’ diyen Bade İşil, tramvayla İstanbul’u gezdi

Türkiye’nin Barbie’si sayılabilecek ünlü oyuncu Bade İşil, son dönemde magazin dergilerinin gündemine gelmeye devam ediyor. Son olarak ‘Ufak Tefek Cinayetler’ dizisiyle seyirci karşısına çıkan başarılı oyuncu, bu kez de İstanbul’da yaptığı tramvay turuyla konuşuldu. Paylaşımları bana eski bir sözü hatırlattı…

Bade İşil, güzelliği ve oyunculuğu ile son yılların en popüler isimlerinden biri diyebiliriz.

Son olarak herkesi bir süre ekrana kilitleyen Ufak Tefek Cinayetler dizisinde rol almıştır. Ardından Netflix’te yayınlanan Aşk 101 dizisinde küçük bir rolle hayranlarıyla buluştu.

Kuzey Güney ve Ezel gibi dizilerde de rol alan ünlü oyuncu uzun süredir ekranlarda yer almıyor.

Elbette yine de adından söz ettirmeyi başardığını söylemek yerinde olur. Sık sık sosyal medya paylaşımlarıyla gündemimize geliyor.

Bade İşil bu kez ‘toplu taşıma kullanan ünlüler’ kervanına katılarak gündeme geldi!

Özellikle İstanbul’da toplu taşıma kullanan ünlü birini gördüğümüzde hemen dikkatimizi çekiyor. Son olarak Bade İşil de bu kervana katıldı ve yaşadığı travma anlarını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Tarihi Yarımada’yı tramvayla gezmeyi tercih eden İşcil, gezdiği yerlerde çektiği fotoğrafları da yayınladı.

Ünlü ismin Ayasofya Camii, Yerebatan Sarnıcı ve Firuzağa Camii’nde gördüğümüz bu paylaşımları bize bir cümlesini hatırlattı…

Hatırlarsanız geçtiğimiz yıllarda verdiği bir röportajda “Ben fakir karakterleri canlandırmaya uygun değilim” diyerek uzun süre gündemimizden çıkmamıştı. ?

Olayı hatırlamayanlar için küçük bir hatırlatma yapalım. Yoksul bir kadın rolünü oynamak isteyip istemediğiniz sorulduğunda İşil, ‘Kaldırılması zor roller var. Olaylar beni çok heyecanlandırıyor. Doğal olarak her zaman yeterince güçlü olan kızı oynuyorum ama sanırım benim tipim fakirlere uygun değil.’ cevap vermişti.

Tabii Işıl bu cevapla yanlış anlaşıldığına dair bir açıklama yaptı.

İşil yaptığı açıklamada, “Açıklamam yanlış anlaşıldı. Ben de sorulan soruya böyle cevap verdim. Ben bir oyuncuyum, bana hangi rol verilirse onu oynarım. Benim tipim her şeye hazır. Biz kadınız, her şeyi yapabiliriz.’ Sözlerini kullandı.

salipazariajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu