Ekonomi

Binomo, 100.000 $ ödüllü Trading Titans Turnuvasını başlattı

Finansal ticaret platformu Binomo, yatırımcılara özel etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Bu bağlamda platform, geçtiğimiz günlerde 100.000 dolarlık ödülün dağıtılacağı Trading Titans Turnuvasını başlattığını duyurmuştu.

Yatırımcılar finansal işlemlerinin yanı sıra çeşitli etkinlik ve turnuvalar aracılığıyla da gelir elde edebiliyorlar. Finansal ticaret platformu Binomo da bu doğrultuda kullanıcılarına yönelik yeni bir faaliyet başlattı. Platform, Trading Titans adı verilen turnuva ile en uygun yatırımcılara toplam 100.000$ ödül dağıtıyor.

Binomo’nun düzenlediği Trading Titans Turnuvası sonucunda başarılı olanları büyük ödüller bekliyor. 29 Eylül’e kadar devam edecek olan turnuvanın galibi 50.000$’lık büyük ödülün sahibi olacak. Binomo, 2’den 25’e kadar olan diğer kazananlara toplam 50.000 $ ödül dağıtıyor.

Öte yandan Trading Titans Turnuvası’nda ilk 100’e giren trader’lara, bir sonraki ay düzenlenecek tüm turnuvalara ücretsiz katılım hakkı verilecek. Her Pazartesi, haftanın en iyi 25 yatırımcısı 100$ RFT ile ödüllendirilecek, aktif katılımcılara ise T100 işlem gücü verilecek.

Başvuran VIP veya İtibar statüsüne sahip ilk 1000 yatırımcı Binomo’nun Trading Titans Turnuvasına katılabilir. Ayrıca katılımcıların VIP statüsü turnuva bittikten sonra da devam eder. VIP statüsüne sahip olanlar, 75 ticari varlık, yüzde 200’e varan bonuslar, ayda yüzde 10 para iadesi ve Premium turnuvalara erişim gibi birçok avantajdan yararlanabiliyor.

Prestij seviyesindeki yatırımcılara VIP’nin yanı sıra risksiz süreçler için yüzde 300’e varan bonuslar ve uzatılmış sigorta gibi ayrıcalıklar da sunuluyor.

haber-senirkent.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu