Ekonomi

Ethereum Katili Olarak Adlandırılan Solana Ağında Tüm İşlemler Durduruldu

Blockchain dünyasının en büyük ağlarından biri solana ‘de teknik bir sorun var. Alınan bilgiye göre Solana ağında Tüm işlemler durduruldu . Sorunun kaynağı şu an için bilinmiyor.

Solana ağında işlem yapmaya çalışanlar birkaç saat önce engellendi. yavaşlamanın Bilgi aldılar. Yaklaşık 2 saat içerisinde tüm işlemler durduruldu. Hatırlayan okuyucularımız var; Solana son zamanlarda benzer sorunlarla karşılaştı ve Birkaç saatliğinehizmet sağlayamadı.

Solana ağındaki kesinti SOL fiyatını olumsuz etkiledi!

*SOL fiyat tablosu.

Solana ağındaki kesinti, blockchain’in yerel para biriminden kaynaklandı. SOL’un düşüşüne neden olmuş. Kesinti öncesinde 96 dolardan işlem gören SOL, kesintiye paralel olarak 94 dolara geriledi. Kripto para biriminde son 24 saatlik dönemde değer kaybı Yüzde 3,60 seviyesiAşıldı.

Solana ağında mevcut durumu paylaşma web sitesineKonuya baktığımızda tek bir açıklama Öyle olduğunu görüyoruz. Yaklaşık 2 saat önce yapılan bu paylaşımda kesintinin nedenlerine ilişkin araştırma çalışmalarından bahsedilmişti. devam ediyor Belirtildi. Bakalım mühendisler Solana ağını kısa sürede kurtarabilecek mi?

esenyurt-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu