Teknoloji

Google çalışanlarının bile Google Bard’dan pek memnun olmadığı ortaya çıktı.

Google geçen hafta duyurdu. kendi AI sohbet robotu Bard’ı tanıttı . Ancak o zamandan beri, James Webb Uzay Teleskobu hakkındaki temel bir gerçeği yanlış tanıttığı kısa bir gösteri de dahil olmak üzere Bard’ın tepkisi, Google’ın ana şirketi Alphabet’in Çarşamba gününden bu yana yükselişte. hisse senedi fiyatının yüzde 7’sinden fazlasını kaybeder.neden oldu. Görünüşe göre birçok Google çalışanı, Bard’ın görünüşünden pek memnun değil.

CNBC’nin bildirdiğine göre, Google personeli, Bard’ın tanıtımıyla ilgili duygularını dahili Memegen forumunda paylaştı. Bir çalışan, Google CEO’su Sundar Pichai’ye şunları söyledi: ” Sevgili Sundar, Bard lansmanı ve işten çıkarmaları aceleye getirildi, beceriksizce ve öngörüsüzdü ” mesajı gönderdi. Başka bir mesajda, ” Bard’ı panik içinde başlatmak, piyasanın bizden korktuğunu doğruluyor” yazılmıştı.

Ancak, teknik olarak Bard’ın şu anda halka açıklanmadığını belirtmekte fayda var. Görünüşe göre Google, Bard’ı önümüzdeki haftalarda halka sunmadan önce kurum içinde “test etmeye” devam edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu