Haber

Oğuzhan Uğur, Kılıçdaroğlu’nun programında ‘trol saldırısını’ paylaştı

Babala Tv’nin kurucusu Oğuzhan Uğur, Kemal Kılıçdaroğlu’nun katıldığı 7 saat süren Konular Açık Mikrofon programına ilişkin görüntüleri paylaştı.

Dünkü olayı “MAM 15.Bölüm tam 7 saat sürdü. İyi önlem aldık ama ne yazık ki bir troll saldırısı yaşadık. Nazar amacıyla… Kendini rezil edip salonu terk etti, teşekkürler.” Uğur, yayınladığı görselin üzerine “Baaaay bey” notu düştü.

Videoda Oğuzhan Uğur, “Tehdit ediliyorum. Güvenliğim için buradan ayrılıyorum” diyen kişiye sosyal medya paylaşımlarını hatırlatarak, “Henüz kulise gitmedim, attığın tweet’e bak. Arkamdan insan gibi geldim sana, ‘Ağabeyim böyle twit atma’ dedim… Hangisinden Kemal Bey’i mesh etmesi istendi?.. (özür üzerine) İhtiyacım yok. özür dileyeceksin… Sloganını çöpe at.”

’20 YIL SONRA DAMCA EVLİLİK PROGRAMINDA BÜKÜLDÜ’

Uğur, ‘troll’ olarak nitelendirdiği kişinin salondan ayrılmasının ardından, “Bu arkadaşın herhangi bir partiyle alakası yok. Bu tür arkadaşlar genelde sevgilidir. Pek ilgi görmedikleri için biralarda görmeye çalışırlar. kendi hayatları.Ben bu arada yanına gittim…AK Partili arkadaşlara burdan darılmayın.Bu çocuğun AK Partili olduğunu düşünmüyorum.Böyle arkadaşlar var… Bunun versiyonu 20 yıl sonra evlilik programında takla atan amca…” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu