Teknoloji

Starfield için İlk Yapay Zeka Destekli 4K Doku Paketi Yayınlandı

 
Mod geliştiricisi ‘Epiphany Absolute’, uzay temalı açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Starfield için 13GB’lık bir paket yayınladı. Bu AI destekli 4K Doku Paketi, oyunun dokularını yumuşatır ve birçok PC oyuncusu için bu paket kullanışlı bir biçimde görünür.
 
Starfield’a modlar gelmeye başlıyor
 
 
 
Yılın merakla beklenen oyunlarının ortasında geçen Starfield, artık erken erişim sürümüyle oynanabiliyor. Oyunun resmi çıkışını 6 Eylül’de gerçekleştirmesi bekleniyor. Mod kapsamında daha detaya girecek olursak 4K doku paketi, oyunun dokularını iyileştirmek için yapay zeka tekniklerinden faydalanıyor.
 
Mod geliştiricisine göre bu paket, yepyeni oyun dokularını ikiye katlıyor ve keskinleştiriyor. Bu güçlendirme temel olarak Starfield’ın standart 2K dokularını 4K çözünürlükle değiştiriyor. Şu anda 4K olarak mevcut olan bu paketin 8K paketini de ilerleyen zamanlarda bekliyoruz.
 
Mod geliştiricisi, paketteki değişiklikleri gösteren görselleri yayınlamadı. Bunun yerine yalnızca doğrudan ortamdan alınan görüntüler var. İlgilenenler bu paketi aşağıdan indirebilirler.
 
– Starfield Yüksek Çözünürlüklü Doku Paketi
 
Ekran görüntüleri
 
 
 
 
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu