Teknoloji

YouTube Music, “Radyo Oluşturma” Özelliğini Yayınladı

Dünyanın en tanınmış çevrimiçi video platformu YouTube’un uygun fiyatlı müzik hizmeti. Youtube müzik“. Şu anda dağıtım aşamasında” için yeni bir özellik yayınlandı. Radyo Oluşturucu“adlı bu özellik, sadece iyi müzisyenleri dinlemek isteyen ancak manuel çalma listesi oluşturma ile uğraşmak istemeyen kullanıcılar için harika bir varlık olacaktır.

“YouTube Music ve Spotify gibi uygulamalarda” radyoBiliyorsunuz ” özelliğini. Bu özellik sayesinde bir müzisyen ya da bir müzik parçası üzerinden o içeriğe benzer eserlere ulaşabiliyorsunuz. Ancak standart radyo özelliği zaman zaman yayından kaldırılıyor. istenmeyen müzik çalmakYouTube Music’in Radio Builder özelliğinin bu sorunun üstesinden gelmeye odaklandığı şey de tam olarak budur.

30 müzisyene kadar bir radyo başlatabileceksiniz

Radio Builder özelliğinin bir parçası olarak YouTube Music kullanıcıları 30 adede kadar müzisyen seçin sunulan filtreleri dinlemek istedikleri müziğe göre uyarlayacak. Kullanıcı bu işlemleri tamamladıktan sonra tamamen özel bir radyo başlatmış olacaktır. Bu özellik, otomatik oluşturulan radyolarda mevcuttur. daha etkili sonuçlar verecektir.

Bilindiği üzere YouTube Music ücretli ya da bedelsiz olarak kullanılabilen bir platformdur. Google sözcüsü Paul Pennington tarafından yapılan açıklamaya göre Radio Builder özelliği, tüm kullanıcılar tarafından deneyimlenebilir. Yani bu özellikten faydalanmak için YouTube Premium abonesi olmanız gerekmektedir. ihtiyaç olmayacak.

NOT:Haberimizin başında da belirttiğimiz gibi YouTube Music’in Radio Builder özelliği artık yayında. dağıtım aşamasında . Yani bazı okuyucularımız bu özelliğe zaten ulaşmışken bazıları göremeyebilir. Bu normal. Radio Builder yakın gelecekte tüm kullanıcılara ulaşacaktır.

hisarcikhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu